gazetemag tv

Işın Karaca kızı Mia’nın babası Sedat Doğan hakkında ilk kez konuştu

Işın Karaca, Brezilya’da hırsızlıktan tutuklanıp serbest bırakılan kızı Mia’nın babası Sedat Doğan hakkında ilk kez konuştu.

Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalanmıştı. Türkiye’de birçok ismi dolandıran Doğan ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. Olayın ardından Doğan’ın ailesi Işın Karaca’nın
torunları Mia’yı Sedat’a göstermemekle suçlamıştı. Günler sonrası Karaca suçlamaları reddetti. Sahne aldığı Hilltown AVM’de “Televizyona çıkıp hiç görmedikleri bir çocuğun tartışmasını yapıyorlar” diyen Karaca, Sedat Doğan’ın mahkeme tarafından Mia’yı 18 yaşına kadar gösterilmeme kararını aldırdığını dile getirdi.

1 milyon TL borcunu ödedim,

Karaca, “1 milyon TL borcunu ödedim ve hâlâ ödüyorum! Bu ay eski şirketinin 5 bin TL vergisini ödedim. Bu adamın uyuşturucu bağımlılığı var, bu adam beni aldattı, bu adam beni dövdü. Artık yeter, üzerime gelmesinler. Kimse o haldeki adama değil çocuğunu göstermek, kendini göstermez” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.