gazetemag tv

Işın Karaca “Işın Karaca ve Dostları” konserlerine devam edecek

Işın Karaca’dan örnek davranış… 31 Aralık akşamı özel bir internet sitesinde yayınlanan Işın Karaca yılbaşı gazinosu tüm izleyenlerinden tam not aldı.

10 Aydan beridir çalışmayan müzik ve eğlence sektörünü için “iyilik bulaşacıdır” mottosu ile yola çıkan Karaca hiç bir masraftan kaçınmadan sahne alan tüm müzisyen, solist ve tüm teknik çalışanların ödemesini sponsorsuz ve tamamiyle kendi cebinden yaptı.

Kazanılan para dan fon oluşturacak Işın Karaca 10 Aydan beridir çalışmayan ve maddi zorluklar çeken müzisyenler nefes olmayı hedefliyor.

Alınan bilgiye göre Işın Karaca pandemi devam ettikçe her ay “Işın Karaca ve Dostları” ismi ile yardım konserlerine devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.