Işın Karaca ile Demet Akalın arasında soğuk rüzgar

Yakın dost olan ikilinin arası Demet Akalın, Işın Karaca’nın Aralık 2016’daki düğününe gitmeyince bozulmuştu. Sonra barıştılar.

Vatan’da yer alan habere göre Işın Karaca, Instagram’da “Herkes mi negatif, mutsuz ve kötülük olsun diye haddini aşarak konuşur? Mutsuz olabilirsin. Ama bana bulaştırmazsan olmaz mı? Şükür yerine, küfür koyarsan olacağı bu” yazınca Demet Akalın’dan manidar bir karşılık geldi: “Ben düşmanıma yaşatmasın derim, birileri oh çeker! Ohhh çekene Allah bin beterini yaşatsın! Kıskançlık kötü şey.”

Yakın dost olan ikilinin arası Akalın, Işın Karaca’nın Aralık 2016’daki düğününe gitmeyince bozulmuştu. Sonra barıştılar. Ama bir daha eskisi gibi görüşmez oldular.

Akalın eşi Okan Kurt’a gelen 32 milyon TL’lik haciz işleminin ardından kendisini arayıp sormayan bazı ünlü isimlerle arkadaşlığını kestiğini açıklamıştı fakat isim vermemişti…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.