gazetemag tv

Işın Karaca: Günlerdir gülmeye utanır oldum

İdlib’de 34 şehidimizin acısı yürekleri yakmaya devam ediyor. Sanatçı Işın Karaca üzüntüsünü Instagram hesabından paylaştı. Karaca “Günlerdir gülmeye utanır oldum” dedi.

Geçen yıl özel hayatında yaşadığı tatsız gelişmeleri yeni başlayan yılla birlikte geride bırakan ve kızıyla birlikte daha fazla vakit geçirmeye çalışan Işın Karaca, onunla birlikte çekilmiş bir selfieleri üzerinden çarpıcı satırlar paylaştı.

Yaşanan mülteci krizi üzerine ne kadar duygusal ve üzüntülü günler geçirdiğini söyleyen Karaca, bu psikolojiden kızı Mia’nın uyarısı ile çıkmaya çalıştığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Annem… Günlerdir gülmeye utanır oldum. Anne ne olur gülümse; sen değil misin, insan güldükçe gülecek şeyler bulur diyen kuzumdan öğütler aldım bugün… Uzun uzun ülkemizin zor günlerini anlatmaya çalıştım. Yüreği kaldıracağı kadar tabii. Allahım sen bütün çocuklarımızı koru. Yüzlerindeki tebessüm hiç kaybolmasın…”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.