Işın Karaca aradığı aşkı müzisyen Can Yapıcıoğlu’nda buldu

1.5 ay önce eşi Tuğrul Odabaş’tan boşanan Işın Karaca için bomba bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz ay Tuğrul Odabaş’tan boşanan Işın Karaca için yeni bir iddia ortaya atıldı. 2. Sayfa’da yer alan habere göre Işın Karaca yeni bir aşka yelken açtı.

Söylentilere göre Karaca aradığı aşkı müzisyen Can Yapıcıoğlu’nda buldu. Geçmişte aynı projelerde çalışan ikili 6 Aralık’tan itibaren aşk yaşamaya başladı.

Birliktelikle ilgili yorum yapan Işın Karaca’nın eski eşi Odabaş “Ne hali varsa görsün. Her şey ortada. Bana bulaşmasın” açıklamasını yaptı.

Can Yapıcıoğlu’na yakın bir isim, Işın Karaca ile Can Yapıcıoğlu arasındaki ilişkinin Işın Karaca evliyken başladığını iddia etti.

Konuyla ilgili Karaca iddialara “Böyle bir saçmalık olması mümkün değil. 6 Aralık’ta ilişkimizin başlamasına karar verdik. İhanet söz konusu olamaz” cevabını verdi.

Aralarında 20 yaş fark olduğunu reddeden Karaca Can Yapıcıoğlu ile arasındaki yaş farkını açıklamadı.

Karaca 6 Aralık’ta Bir Jazz gecesi konserinde karşılıklı olarak birbirlerine açıldıklarını dile getirdi. Işın Karaca son olarak çok güzel bir şey yaşadığını ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.