İsimleri bile aynı… Murat Boz’un yeni filmi Okan-Demet çiftine gönderme mi?

Baş rollerini Murat Boz ve Seda Bakan’ın paylaştığı ‘Öldür Beni Sevgilim’ filminin, Okan Kurt ve Demet Akalın çiftinden esinlenildiği iddia edildi. Yapımdaki karakterlerin isminin Okan ve Demet olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Boz ile Bakan’ın birlikte rol aldığı ‘Öldür Beni Sevgilim’ adlı filmin senaryosundaki bazı bölümlerin Demet Akalın- Okan Kurt çiftinden esinlenerek yazıldığı iddia edildi

İSİMLERİ BİLE AYNI

Murat Boz filmde ‘Okan’, Seda Bakan ise ‘Demet’ karakterini oynuyor. Evlilikleri yıpratıcı bir sürece giren çifte Milli Piyango’dan büyük ikramiye çıkıyor. Hayatları bir anda değişiyor, ilişkileri kurtuluyor.

HACİZ EVLİLİĞİN SONU OLDU

Demet Akalın ile Okan Kurt’un 6.5 yıllık evliliği 4.5 ay önce bitmişti. Okan Kurt’a gelen hacizler evliliğin sonunu getirmişti. Çift 2.5 ay önce yeniden barıştı. Filmde ‘Demet’ karakterini oynayan Seda Bakan gerçek hayatta 3 aylık hamile.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.