Işıl Yücesoy “Şarkı Söylemek Lazım”

Işıl Yücesoy’un, Sezen Aksu şarkıları söylediği “Sezen Aksu Sokağı” isimli YouTube projesinin ikinci single’ı “Şarkı Söylemek Lazım” Ossi Müzik etiketiyle dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluşuyor.

“Şarkı Söylemek Lazım” ın söz ve müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi besteci ve piyanist Murat Aşkan’a ait.

Hadi şarkı söyleyelim, hem de avaz avaz. Şarkı söylemeye çok ihtiyacımız var.

Tamamı 10 şarkıdan oluşan projenin ikinci single’ı olan “Şarkı Söylemek Lazım” ile ilgili Işıl Yücesoy; “Müzik insan duygularının en açık ve en evrensel dilidir. Şarkı söylemek ise üstelik ‘avaz avaz’ insanı bütünler. Çıkardığı bütün seslerle adeta yüreğinde hapsettiği her duyguyu dünyaya haykırır insan. Bugünlerde şarkı söylemeye çok ihtiyacımız var sanki.. Hadi şarkı söyleyelim, hem de avaz avaz” dedi.

Işıl Yücesoy
Işıl Yücesoy
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.