İş insanı Taha Tatlıcı yeni yaşını yeni sevgilisi Eda Tümer ile kutladı

Taha Tatlıcı yaş gününde yeni sevgilisini dostlarına tanıştırdı. İş insanı Taha Tatlıcı yeni yaşını Ortaköy Feriye’de kutladı. 120 yakın dostunu doğum günü partisine davet eden Tatlıcı, yeni sevgilisi Saba Tümer’in modacı kardeşi Eda Tümer’i davetlilere tanıştırdı.

Taha Tatlıcı, önceki gün Ortaköy’deki Feriye’de, yaklaşık 120 yakın dostu ile birlikte yeni yaşını kutladı. Doğum gününün sürprizi ise, Taha Bey’in davetlileri yeni sevgilisi Eda Tümer ile birlikte karşılaması oldu.

Taha Bey, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına yeni sevgilisi Eda Tümer’i tanıştırdı. Taha Tatlıcı’nın yüzünden gülümseme hiç eksik olmadı.

Küçük çaplı bir şaşkınlık geçiren davetliler, kısa sürede Eda Hanım’a mutluluklar diledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.