İş adamlarının uygunsuz görüntülerini kullanıp şantaj yapan Sibel İdir serbest kaldı

32 yaşındaki Sibel İdir internet üzerinden tanıştığı aralarında iş adamlarının da bulunduğu bir çok kişiyi izni olmadan video ve fotoğraflarını çekip şantajla para istediği iddia edildi.

İstanbul’da aralarında iş adamlarının da bulunduğu 8’den fazla kişinin uygunsuz görüntülerini çekerek şantaj yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 32 yaşındaki şüpheli, Sibel İdir 20 gün ceza evinde tutuklu kaldı ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sibel İdir
Sibel İdir

İŞ ADAMLARINDAN TEHDİT VE ŞANTAJLA PARA İSTEDİ

Sibel İdir,in İstanbul’un çeşitli semtlerinde sosyal medya üzerinden aralarında iş adamlarının da bulunduğu kişilerle irtibata geçerek, bir süre görüştükten sonra güvenlerini kazanıp buluştukları yerlere daha önceden gizli düzenek kurarak uygunsuz görüntüleri kayıt altına aldığı, kayıt altına aldıkları bu görüntüleri müştekilerin ailelerine göstermekle ve sanal ortamda yayınlamakla tehdit ettikleri, görüntüleri silme veya geri verme karşılığında yüklü miktarda para istediği belirlendi.

Sibel İdir
Sibel İdir

Şüpheli Sibel İdir’in yaklaşık 15 yıldır erkeklerle para karşılığı birliktelik yaşadığı ve bu yolla İstanbul’da bir çok iş adamını tehdit ve şantaj yaptığı iddia ediliyor.

blank
Sibel İdir
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.