İrem Sak “Türkiye Almanya Film Festivali” jürisinde!

20-29 Mart 2020 tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg şehrinde bu yıl 25.si düzenlenecek Türkiye Almanya Film Festivali’ne katılacak olan başarılı oyuncu İrem Sak, finale kalan kısa filmleri değerlendirecek.

Kısa film dalındaki yarışmanın jüri başkanı Münih’ten yönetmen ve senarist Nuran David Çalış. Seçici kurulun diğer üyeleri ise, Uluslararası İstanbul Film Festivali Direktörü Kerem Ayan, Berlin’den tanınmış tiyatro ve sinema oyuncusu Ruth Reinecke.

Yarışma filmleri yönetmenlerin de katılımıyla 26 Mart Perşembe akşamı orijinal dillerinde İngilizce altyazılı olarak saat 19:00’da Nürnberg CineCitta’da gösterilecektir. Yarışmanın ödülleri ise 28 Mart Cumartesi akşamı yapılacak olan ödül töreninde açıklanacaktır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.