gazetemag tv

İrem Derici, yaşadığı zor günleri Uludağ’daki konserinde anlattı

İki yıl önce yaşadığı rahatsızlık nedeniyle uzun süre yoğun bakımda tedavi gören şarkıcı İrem Derici, yaşadığı zor günleri Uludağ’daki konserinde anlattı.

Uludağ’da gerçekleşen ‘Snowweekend 2018’in açılışında şarkıcı İrem Derici sahne aldı. Karinna Hotel’de sevenleriyle buluşan İrem Derici, samimi açıklamalarda bulundu.

“ÖLDÜM, SONRA YENİDEN DİRİLDİM”

“2 yıl önce hatırlarsınız, ben öldüm, sonra yeniden dirildim.” diyen Derici, şu açıklamaları yaptı:

“Bir deri bir kemik kalmıştım. Şu anoreksiya denen illet hastalık varya beni az daha yok ediyordu. O dönem yaşadıklarımı size anlatamam. 41-42 derece ateşle yaşamaya, hayatta kalmaya çalışıyordum.

blank

“HALÜSİNASYONLAR GÖRDÜM”

Her an yüksek ateşten dolayı halüsinasyonlar görüyordum. Belki inanmazsınız ama ordan bile bir şey aldım.

Ateşli haldeyken bir gece bir halüsinasyon gördüm ve kafamda rengarenk peruklarla dolaşıyordum. O an gördüğüm halüsinasyonu bir klibimde kullandım. Onun için artık hayatın tadını çıkartıyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.