İrem Derici ve Lider Şahin ayrılığında asıl sorun para mı?

Yaklaşık bir yıldır büyük aşk yaşayan İrem Derici ve Lider Şahin ayrıldı. İkili birlikte çektirdikleri tüm fotoğrafları sosyal medya hesaplarından sildi.

Eşi Rıza Esendemir’den boşandıktan sonra usta sanatçı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le aşka yelken açan İrem Derici, sevgilisinin annesi Didem Şahin’in ilişkiye karşı çıkmasıyla zor günler yaşamıştı. Bir yılı aşkın süren ilişkiyi Şahin’in annesi de kabullenmiş görünüyordu.

ASIL SORUN PARA MI?

Şimdi kulislerde, İrem Derici’nin menajerliğini de yapan Lider Şahin’le iş anlaşmazlığı nedeniyle ayrıldığı konuşuluyor. İddiaya göre şarkıcıya konser ayarlayan Şahin’le Derici, para konusunda anlaşamayınca aile nedeniyle gerilen ipler tamamen kopmuş.

İREM TATİLDE LİDER EVDE

Dedikodulara göre Derici, Antalya’da konser verdikten sonra Çeşme’deki evinde kendisini bekleyen Lider Şahin’e haber vermeden Bodrum’a tatile gidince ayrılık kaçınılmaz olmuş.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.