İrem Derici: Sapasağlam ayağa kalkacağım hacım

Hastanede tedavi altında olan şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘abim’ diye bahsettiği meslektaşı Mustafa Ceceli’ye teşekkür etti.

Bağırsak enfeksyonu nedeniyle 16 gündür yoğun bakımda kaldıktan sonra normal odaya alınan İrem Derici’nin tedavisine devam ediliyor.

Sağlık durumu her gün daha iyiye giden 30 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kendisini hastanede ziyaret eden Mustafa Ceceli’ye teşekkür etti.

Derici’nin instagram paylaşımı söyle:

“Çok üzülürdüm yıllarca beni koruyup kollayan bir abim yok diye. Var işte; en mermahmetlisinden, en kalenderinden! Okuduğun tüm güzel dualarla sapasağlam ayağa kalkacağım hacım. Hep daha iyiye, sözümüz söz.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.