İrem Derici: Ben ses sanatçısıyım, youtuber olmayacağım

“Meftun” isimli yeni şarkısıyla İrem Derici, Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Kahkaha dolu programda iki yakın arkadaşın sohbeti dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

“Bir daha kimseyi dinlemeyeceğim. Albümün çıkış şarkısını başkasını dinleyip yaptım. Olmadı bak. Albümden çıkacağın klip çekeceğin şarkı önemli. Sonra öyle kalıyor bak. Ben tek siz hepiniz de yaşadım bunu….” diyerek pişmanlıklarını dile getirdi.

BEN SES SANATÇISIYIM, YOUTUBER OLMAYACAĞIM!

Yasemin Şefik’in “ Youtube’a bir şeyler hazırlıyordun ne oldu yayınlamayacak mısın?” sorusu üzerine İrem Derici “Youtube için çok eğlenceli videolar çektik. Ancak bir baktım ki benim işim bu değil. Tamam yayınlarız güzel de olur da…ee sonra? Ben ses sanatçısıyım, youtuber olmayacağım. Zaten her binaya eskiden bir şarkıcı düşerdi şimdi üç şarkıcı düşüyor. İşimi yapacağım. Youtube’da akustik şarkılar eklerim…”dedi.

blank

TATİLE GİDERKEN BENİ DE ÇAĞIRIN!

Bir dönem sürekli yurt dışına tatile giden İrem Derici, ünlü radyocu Yasemin Şefik’e;

“Artık tatile de gitmiyorum. Kiminle gideceğim ki…Siz Ayşe Özyılmazel, Sevtap Tuzcu geziyorsunuz beni de çağırın N’olur giderken…yalnız ne yapayım ben…sizinle gezeyim.” demesi üzerine Yasemin Şefik “Tamam seni ilk yola çıktığımızda arıyoruz.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.