İrem Derici: Aşkı bilen var mı?

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde bir gece kulübünde sahneye çıkan şarkıcı İrem Derici, “Diyorlar ki aşkın ömrü 3 sene, bilim adamları söylüyor, ben değil. Boş ver onları” dedi.

Kemer’deki Club Aura’da, şarkıcı İrem Derici konser verdi. Konser öncesi kulüp girişinde uzun kuyruklar oluşurken, içeri girebilenler DJ’ler ve go-go dansçılarının gösterileriyle eğlendi. İrem Derici ise saat 02.00’de sahneye çıktı. Söylediği şarkılarla hayranlarını coşturan Derici, konseri sırasında hayranlarıyla aşkla ilgili konuştu. İrem Derici, “Aşkı bilen var mı? Yok. Hay ben bu aşkın. Diyorlar ki aşkın ömrü 3 sene, bilim adamları söylüyor, ben değil. Boş ver onları” dedi.

Bir hayranının ‘4’ diye işaret yapması üzerine de Derici, “4 yıl mı? İddialıyım diyorsun. Buradan taliplerine sesleniyoruz. 4 sene garantili yağız bir delikanlı, sakallı, döşü kıllı. Allah kahretmesin evlenme programına çevirdiniz burayı” diye konuştu.

İrem Derici, yaklaşık 1 saatlik konserini alkışlar arasında tamamladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.