İrem Derici ’10 milyon liram olsa müziği bırakırım’ dedi hesabına para yağdı

’10 milyon liram olsa müziği bırakırım’ sözleri hatırlatılan şarkıcı İrem Derici, katıldığı canlı yayını izleyenlerin hesabına para göndermesiyle büyük şaşkınlık yaşamıştı. Derici, o paraları geri iade ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda Seren Serengil ile yaşadığı polemikle gündeme gelen İrem Derici, “10 milyon liran olsa kaç günde nereye harcarsın?” sorusuna, “Don atlet koşarım. Eli yüzü düzgün bir ev alırım. Gerisiyle de yatırım yaparım. Bankaya koyarım. Onun faiziyle yaşardım. Ve bu işi bırakırdım. İnsanlar beni çok yordu çünkü” yanıtını vermişti.

Sonrasında Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram yayına konuk olan şarkıcı İrem Derici’ye bu sözleri hatırlatıldı. Derici, canlı yayında “Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakayım” diyerek, hesap numarasını verdi.

Ünlü şarkıcı, yayını izleyenlerin hesabına para göndermeye başlaması üzerine yaşadığı şaşkınlığı, “Telefonum kilitlendi, para yağıyor. Bu kadar mı yük oldum?” sözleriyle dile getirdi.

Derici, önceki akşam yine yayına bağlandı ve o paraları gönderen kişilere iade ettiğini şöyle açıkladı: “Üç gün boyunca oturdum, insanların IBAN’ına para gönderdim sizin yüzünüzden!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.