iPhone’a yeni tuş geliyor

Apple’ın patent başvurusu iPhone 8 ile ilgili yeni ipuçları veriyor.

KGI’nin Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni iPhone’lar ile ilgili raporunu yayınladı.

Daha önce Apple’ın henüz tanıtmadığı cihazlar ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran Apple analisti Ming-Chi Kuo ve Blooomberg tarafından yayınlanan iki rapora göre iPhone 8’de Touch ID yer almayacak.

iPhone 8’de Touch ID içermeyen bir sanal ana ekran tuşu olacak.

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8’in lansman tarihi geçtiğimiz haftalarda sızmıştı. Daha önce Apple’ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran teknoloji analisti Benjamin Geskin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı lansman tarihini Twitter hesabı üzerinden duyurmuştu.

Geskin’in iddiasına göre, Apple’ın yeni iPhone lansmanı 17 Eylül’de gerçekleşecek. Aynı iddiaya göre, iPhone 8’in satışına 25 Eylül’de başlanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.