İpek Tenolcay ve Umut Karadağ Vatanım Sensin’e konuk oldu

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, her Perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna İpek Tenolcay ve Umut Karadağ konuk oyuncuolarak dahil oldu. Dizide Umut Karadağ Kral Konstantin, İpek Tenolcay ise Kraliçe Sofia’ya hayat veriyor.

blank
İpek Tenolcay – Umut Karadağ

Kral Konstantin ve Kraliçe Sofia şehre geliyor. İzmir’i Filipos’a teslim etmeyen Türkler, İnönü’den gelen ikinci zafer haberiyle bir müjde daha almışlardır. Yunanlılar mağlubiyetin etkisiyle çığrından çıkmıştır ve yaşanan hezimetten sonra Yunan Kralı Konstantin Kraliçe Sofia ile birlikte şehre gelir. Konstantin, Filipos’a ordunun geri çekilmesini emreder. Bu gelişmeyle umutlanan Cevdet, kaçan Yunan ordusuna nihai darbeyi indirmek için İsmet Paşa’yla görüşüp taarruz için doğru zamanın geldiğini söyler.

Vatanım Sensin yeni bölümleri ile her Perşembe akşamı Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.