İpek Açar sevgilisiyle şarkı çıkarıyor

İpek Açar, ‘Nesilden Nesile’ projesinin ilk şarkısını müzisyen sevgilisi Alper Kömürcü ile çıkartıyor.

4 yıl önce eşi Kayahan’ı kaybeden İpek Açar bugüne kadar bir albüm ve 5 single yaptı.

Şarkıcı sevgilisi Alper Kömürcü ile hazırladıkları ‘Nesilden Nesile’ projesinin ilk single’ını da bu cuma çıkarıyor. 2 şarkılık single’daki ‘Mazi’ye Ukrayna’da klip çekildi.

Şarkıcı sevgilisi Alper Kömürcü ile hazırladıkları ‘Nesilden Nesile’ projesinin ilk single’ını da bu cuma çıkarıyor. 2 şarkılık single’daki ‘Mazi’ye Ukrayna’da klip çekildi.

Türk Pop Müzigi’nin kendine özgü tarzıyla önemli isimlerinden olan İpek Açar’ın, besteci ve aranjör Alper Kömürcü ile ortak projesi olan “Nesilden Nesile” isimli ilk single’ı dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İpek Acar 1 albüm ve 5 single çalışmasından sonra, 6. single çalışmasını müzikseverlerle buluşturuyor. Alper Kömürcü de besteci, aranjör ve maestro kimliğiyle tanınıyor.

Müzik tarihinin önemli eserlerini çok sesli müziğin büyüsü ve akustik enstrümanların sıcaklığı ile yeni nesillere ulaştırmak için yola çıkılan proje; Mazi ve Kıskanıyorum isimli 2 şarkıdan oluşuyor.

İpek Açar ve Alper Kömürcü, Nesilden Nesile Projesi’ni uzun soluklu sahne performansı ve albüm çalışmaları olarak planladıklarının da üzerini ciziyor.

Single, hızla dijitalleşen dünyamızda akustik enstrümanların analog olarak kaydedilip mixlendiği özel bir proje olma özelliğini de taşıyor.

blank

KLİP LVİV’DE ÇEKİLDİ

Klip, Ukrayna Lviv şehrinin muhteşem tarihi atmosferinde çekildi. “Mazi” şarkısının klibinde İpek Açar ve Alper Kömürcü’ye, İpek Açar’ın kızı Aslı Gönül Açar da eşlik etti.

Single 24 Mayıs’da Elma Şeker Prodüksiyon imzasiyla, tüm digital platformlarda olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.