İntizar, yoğun istek üzerine Nossa Costa sahnesinde

Yayınladığı yeni albümü ‘Konu Sen Olunca’ ile sessizliğini bozan arabesk- fantazi müziğin en güçlü kadın besteci ve yorumcularından İntizar, 14 Şubat’ta sahne aldığı Nossa Costa sahnesine yoğun istek üzerine 9 Mart Cumartesi günü yeniden çıkıyor.

Bir çok yıldız ismin sahne aldığı, gece hayatının en önemli mekanlarından NOSSA COSTA’da İntizar, kendisini özleyen hayranlarına büyüleyici ve hafızalardan kolay silinmeyecek bir performansa daha imza atacak.

İntizar, bu konser için yoğun bir hazırlık sürecini daha tamamladı. Kaliteli ve müzik dolu bu gece için hazırlanan İntizar, çok özel repertuvarı, enerjisi ve yorum farkıyla, geçmişten günümüze hit olmuş bütün şarkılarını peşi sıra seslendirecek

Geçtiğimiz günlerde yeni video klibini tamamlayan İntizar, 11 parçadan oluşan son albümünde, dokuz şarkının sözü ve bestesine imza attı. Hayatı, acıyı, aşkı ve ayrılığı bambaşka bir yorumla sunan İntizar, Ahmet Kaya’nın ‘Arka Mahalle’ parçasını da seslendirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.