İntizar, Uşak’ta 20 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı

Şarkıları ve sesiyle her dönem büyük işlere imza atan İntizar, Uşak’ta yer alan Ulubey Kanyonları Çamlık Festival Alanı’nda 20 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı.

Sahneye son video klip şarkısı ‘İz Bıraktı’ ile çıkan İntizar, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarının yanı sıra sevdiği cover’ları da söyleyerek, 3 saate yakın performansını sergiledi.

blank
İntizar

Sahneye çıkarak İntizar’a çiçek verdikten sonra konuşan Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu da kanyonun zemininden akan Dokuzsele Deresi’ndeki kirliliğin son bulması için çalışma yapıldığını belirterek, renkli bir festival programı hazırlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Üç gün süren festivalde cirit ve havai fişek gösterisi ile konserler düzenlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.