İntizar, Jolly Joker Beyoğlu sahnesinde

Altı yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü ‘Konu Sen Olunca’nın konserlerine devam eden İntizar; İstanbul’lu müzikseverle 21 Aralık Cuma günü Beyoğlu gece hayatının en önemli sahnesi olan Jolly Joker’de buluşuyor.

Geçmişten günümüze hit olmuş bütün şarkılarını peşi sıra söyleyecek olan İntizar, bu konser için iki ay süren yoğun bir hazırlık sürecini tamamladı. Kaliteli ve müzik dolu bir gece için hazırlanan İntizar, çok özel repertuvarının haricinde sürprizleri ile de hayranlarını şaşırtacak. Geçtiğimiz günlerde yeni video klibi için kamera karşısına geçen İntizar’ın 11 parçadan oluşan son albümünde, dokuz şarkının sözü ve bestesi sanatçıya ait. Hayatı, acıyı, aşkı ve ayrılığı bambaşka bir yorumla sunan İntizar, Ahmet Kaya’nın ‘Arka Mahalle’ parçasını da seslendirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.