Instagram’a yeni bir özellik geliyor

Instagram, çeviri özelliğini hayata geçiriyor. Kullanıcıların birbirlerine daha da yakınlaştıracak bu özellik nasıl çalışacak?

500 milyon gibi etkileyici bir kullanıcısı bulunan Instagram, kullanıcılarının birbirleriyle iletişime geçmesi için yeni bir özelliği kullanıma almaya hazırlanıyor. Popüler fotoğraf paylaşım uygulamasının Temmuz ayında özel bir çeviri aracına sahip olacağı belirtildi.

Yeni özellik devreye girdiğinde kullanıcılar, diğer kullanıcıların profil bilgilerinde ya da gönderilerdeki yazılar ve yorumlarda “Çevirisini Gör” bağlantısına dokunarak kendi dillerindeki çevirileri okuyabilecekler.

Instagram‘daki bu yeni özelliğin güncellemeden önceki tarihlere ait yorumları ve fotoğraf açıklamalarını kapsamayacağı da belirtildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.