Instagram hesabı çalınan Nadide Sultan takipçilerini uyardı

Ünlü şarkıcı Nadide Sultan’a büyük şok. Instagram hesabını çaldıran Nadide Sultan sitem dolu ifadeler ile takipçilerini uyardı.

Nadide Sultan Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçilerini uyararak dikkatli olunmasını istedi.

“İnstagram hesabım nadidesultanofficial çalındı sakın ha sakın gelen bağlantıya tıklamayın arkadaşlar. Arkadaşlar Instagram hesabım çalındı. Size gelen mesajlara itibar etmeyin. Gelen şifreyi yazmazsanız hiçbir şey olmaz. Bana gayet legal bir şekilde Facebook’tan mesaj geldiği için yanlış olmadığını düşündüm. İnsanlara mesajlarla ve legal (Facebook hesabınız bağlı ise)oradan size mesaj atıp güvenilirliğini göstererek hesabınıza (facebooktan gelen) şifreyle erişiyorlar amannn diyorum sakın. Benim sevdiğim hayranlarımla yazıştığım ve #sma hastası çocuklarla yayın yaptığım ara ara konserler ve aile yaşantımdan kesitler paylaştığım hesabım size ne zarar verdi soruyorum Hasta çocuklarla yayınım vardı Hepsinin günahı boynunuza İnşaallahhh”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.