gazetemag tv

“İnsanlar Kovid-19’u kendilerine yakıştıramıyor”

Kovid-19’a yakalanan ve tedavisinin ardından iyileşen Doç. Dr. Aydın, korovirüse yakalananların bu durumu kabullenmek istemediklerini ifade etti.

Doç. Dr. Mehmet Salih Aydın, yaklaşık 2 ay önce halsizlik, baş ağrısı, yüksek ateş şikayeti ile hastaneye başvurduğunu, yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.

“İNSANLAR KENDİLERİNE YAKIŞTIRAMIYOR”

Kovid-19’a yakalanan ve tedavisinin ardından iyileşen Doç. Dr. Aydın, “Hastalığımın üzerinden 2 ay geçmesine rağmen halsizlik ve zaman zaman karın ağrılarım devam ediyor” dedi. Aydın, “İnsanlar genellikle kendilerine koronavirüsü yakıştıramıyor. ‘Beni klima çarptı, soğukta kaldım, yağmurda biraz yürüdüm’ gibi şeylerle geliyorlar ve durumu” ifadesini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.