“İnsan olmak duruşla ölçülür” Ece Erken Alişan’ı topa tuttu!

Altı yıldır küs olan Demet Akalın ile Alişan, Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programında aralarındaki buzları eritti. Bu durum Alişan’ın yakın arkadaşlarından biri olan sunucu Ece Erken’i sinirlendirdi. Erken’in sert açıklamalarına Alişan’dan yanıt geldi.

Demet Akalın’la küs olan Ece Erken, Akalın’la barışan yakın dostu Alişan’ı sildi.

Ece Erken, yakın dostu Alişan’ı Demet Akalın ile barıştı diye her yerden sildi.

Erken Instagram hesabından da isim vermeden Alişan’ı topa tuttu:

”Kim kimin hakkında ne konuştuğunu bilince, ortada şeref namus varsa özür yoksa, kimse ‘ne mutlu barışmışlar’ sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil, her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını haftalar önce söylemiştim. 5’i 1 yerdeye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür.”

Alişan ise Ece Erken’in sözleri hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Alişan, bu konuyla ilgili kendisine gelen sorulara “O konulara hiç girmeyelim” dedi.

İnsan olmak kuruş ile değil… Ece Erken’den ağır sözler! Alişan’ı sildi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.