İngiliz model Kate Moss’un Bodrum tatili devam ediyor

İngiliz model Kate Moss’un Bodrum tatili devam ediyor. Kaldığı detoks merkezinden Türkbükü’ne alışveriş için gelen Moss, 1200 TL’lik alışveriş yaptı. Görüntülenmekten rahatsız olan model, dükkan sahibine ve yardımcısına, “Gazetecileri buradan gönderin. Yoksa alışveriş yapmadan giderim” talimatı verdi.

İngiliz model Kate Moss’un Bodrum tatili devam ediyor. Kaldığı detoks merkezinden Türkbükü’ne alışveriş için gelen Moss, 1200 TL’lik alışveriş yaptı.

Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Moss, yüzünü göstermemek için başını sağa sola çevirerek ortaya ilginç görüntüler çıkardı.

“GAZETECİLERİ BURADAN GÖNDERİN YOKSA GİDERİM!”

Görüntülenmekten rahatsız olan model, dükkan sahibine ve yardımcısına, “Gazetecileri buradan gönderin. Yoksa alışveriş yapmadan giderim” talimatı verdi.
Alışverişine devam eden Moss, cilt ve güneş lekeleri için eşek sabunu, ödem atıcı ve detoks için yer kirazı, antioksidan ve göz altları için blueberry, papatya ve yasemin çayı, sebze kurusu, ceviz, badem ve incir olmak üzere yaklaşık 2 poşet alışveriş yaptı.

İDEAL KİLOSUNA KAVUŞTU

Ünlü model Kate Moss, müdavimi olduğu Bodrum’a geçtiğimiz günlerde gelmişti. Fazlalıklarından kurtulmak için geçtiğimiz yıllarda Türkbükü’ndeki bir detoks kampına giren ünlü modelin ideal kilosuna kavuştuğu görülmüştü.

ESKİ KİLOLARINDAN ESER YOK!

Havuz başında keyif yapan Moss, fiziğiyle dikkat çekmişti. 45 yaşındaki top modelin eski kilolarından eser yoktu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.