İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais’ten 11 hayvan derneğine rekor bağış

İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais (62), 11 hayvan koruma derneğine 1.9 milyon pound bağışta bulundu. Bağışla ilgili esprili bir dille açıklama yapan Gervais “Umarım köpekler, kediler, gergedanlar ve maymunlar bu parayla akıllıca yatırım yaparlar çünkü kariyerim kötüye gittiğinde bu paraya ihtiyacım olacak” ifadelerini kullandı.

‘After Life’ ve ‘The Office’ gibi dizilerle hafızalarda yer edinen İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais, son stand-up gösterisi “Armageddon”dan elde ettiği 1.9 milyon pound geliri, hayvan refahı için dünya çapında çalışan 11 hayvan koruma derneğine bağışladı.

‘UMARIM AKILLICA YATIRIM YAPARLAR’
Bağışla ilgili esprili bir dille açıklama yapan Ricky Gervais “Umarım köpekler, kediler, gergedanlar ve maymunlar bu parayla akıllıca yatırım yaparlar çünkü kariyerim kötüye gittiğinde bu paraya ihtiyacım olacak” dedi.

blank

Bağış alan dernekler arasında All Dogs Matter, Animal SOS Sri Lanka, Catastrophes Cat Rescue, Chaldon Animal Sanctuary, Dogs On The Streets, Helping Rhinos, Millions of Friends, Mira Dogs, Paws2Rescue, PDSA ve Wild Futures sivil toplum kuruluşları yer aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.