ING Mobil’den İlk Kez ING’li Olan Esnaf ve Şahıs İşletmelerine Özel Yüzde 0,99 Faizli Kredi Fırsatı

ING Türkiye, ING Mobil üzerinden ilk kez ING’li olan esnaf ve şahıs işletmelerine özel 20 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuyor. İşletmeler, ING Mobil ve ing.com.tr üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor ve ING KOBİ Dijital dünyasında yerlerini alarak dijital kanallar üzerinden sunulan ürün ve fırsatlardan yararlanabiliyor. ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ticarette anlık ihtiyaçlar için hızlı ve zahmetsiz çözümler gerekebiliyor ve işletmelerimizin işlerinin başından ayrılmadan ihtiyaçlarını karşılayabilmesi daha önemli hale geliyor. Biz de dijital dönüşümü stratejimizin merkezinde konumlandırarak dijitalleşmede öncü bankalar arasında yer alıyor, yenilikler sunarak pazarı dönüştürüyor ve zahmetsiz bir bankacılık anlayışıyla müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz. İşletmelerimiz, hem uçtan uca dijital bir deneyim yaşayarak ING müşterisi olabiliyor hem de onlara sunduğumuz avantajlı kredi fırsatı ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor” dedi.

Dijital gücüyle ve zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde çözümler sunan ING Türkiye, ING Mobil üzerinden ilk kez ING müşterisi olan esnaf ve şahıs işletmelerine özel kredi kampanyası geliştirdi. Bu kapsamda, ING Mobil üzerinden diledikleri yer ve zamanda 7/24 ING’li olan esnaf ve şahıs işletmeleri, işlerinin başından ayrılmadan ING Mobil uygulaması ve ing.com.tr üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor ve 20 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. İşletmeler ayrıca ING KOBİ Dijital dünyasında yerlerini alarak sadece dijital kanallar üzerinden sunulan ürün ve fırsatlardan da yararlanabiliyor.

İşletmeler, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dijital kanallar üzerinden zahmetsiz bir şekilde ING’li olabiliyor.

ING’li olmak isteyen olan esnaf ve şahıs işletmeleri, evrak teslimi için şubeye gitmeden, dilediği yerde kolay ve zahmetsiz bir şekilde ING’li olabiliyor. İşletmeler, ing.com.tr ve ING Mobil uygulaması üzerinden vade derdi olmadan günlük birikim yapma imkânı sağlayan KOBİ e-Turuncu ya da ING KOBİ Anında Kredi başvurusunda bulunarak dijital kanallar üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayabiliyor. İşletmeler ürün seçim sürecini tamamladıktan sonra ING Mobil üzerinden uzaktan müşteri olma adımına geçiyor. Güvenlik adımlarını geçen kullanıcılar, son adımda müşteri temsilcileriyle yapılacak görüntülü görüşmeye katılarak anında ING müşterisi olabiliyor. Kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi için yeni çipli kimlik ve NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliği olan bir telefonunu olması gerekiyor. Bu özelliklere sahip kimlik kartı ve telefonu olmayanlar ise son adımda imza sürecini kurye ile tamamlayabiliyor.

Öcal Ağar: Dijitalleşmede öncü bankalar arasında yer alıyor ve müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz.

Dijital liderlik hedefiyle ilerlediklerini belirten ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Ticarette anlık ihtiyaçlar için hızlı ve zahmetsiz çözümler gerekebiliyor ve işletmelerimizin işlerinin başından ayrılmadan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesi daha önemli hale geliyor. Biz de müşterilerimizin iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedefliyor ve zahmetsiz bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize dijital dünyada farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz. Dijital dönüşümü stratejimizin merkezinde konumlandırarak dijitalleşmede öncü bankalar arasında yer alıyor, yenilikler sunarak pazarı dönüştürüyor ve oyunun kurallarını yeniden yazıyoruz. Şubelere de kalıplara da sığmayan bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize kalıpların dışında hayatın içinde çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak ve onları finansal olarak desteklemek amacıyla yeni bir kampanya geliştirdik. Bu kapsamda, işletmeler hem uçtan uca dijital bir deneyim yaşayarak ING müşterisi olabiliyor hem de onlara sunduğumuz avantajlı kredi fırsatı ile işlerinin başından ayrılmadan nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle işletmelerimizin dijitalleşme süreçlerine katkıda bulunmaya ve onları finansal olarak desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.