İnegöl Belediyesi’nden Gençlik Haftasına Özel Program

İnegöl Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını da içerisinde barındıran Gençlik Haftası kapsamında 16-30 yaş aralığındaki gençler için özel bir program hazırladı.

Özel günlere yönelik düzenlediği programlarla her kesime hitap edecek organizasyonlara imza atan İnegöl Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını da içerisinde barındıran Gençlik Haftasına da özel bir programla hazırlanıyor. 21 Mayıs Cumartesi günü, 17.00’da başlayıp 22.00’a kadar devam edecek Açık Hava Film Gösterisi ve konser ile Gençlik Haftası kutlanacak.

PROGRAM İÇERİĞİ

Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde bulunan Amfi Tiyatroda yapılacak Gençlik Haftası Açık Hava Film Gösterisi, 17.00’da ikramlarla başlayacak. 16-30 yaş aralığındaki herkesin katılabileceği program karaoke yarışması ile start alacak. Ardından 18.30’da Vedat Kaya ile Ömer Ural konseri gerçekleştirilecek. 20.00’da Malcolm X film gösteriminin yapılacağı program, 22.00 itibariyle son bulacak.

BİLET TEMİN NOKTALARI

Ücretsiz biletli olarak yapılacak Gençlik Haftası programı için biletler Merkez Belediye Binası, Atatürk Bulvarı Üzeri Ek Hizmet Binası ve Gençlik Merkezi güvenlik noktalarından temin edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.