‘İnatla dezenformasyon’a Emniyet’ten suç duyurusu

ANKARA (İGFA) – Emniyet Genel Müdürlüğü, polislerin maaş promosyonu üzerinden yaptığı açıklamalardan dolayı CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Genel Müdürlük yaptığı açıklamada, sayısız kez açıklama yapılmasına rağmen polisin maaş promosyonu üzerinden ‘inatla dezenformasyon’ yapılmasını, büyük fedekarlıkla görev yapmakta olan meslektaşların çalışmalarına destek değil, adeta köstek olduğunu kaydetti.

Hatırlanacağı gibi CHP’li Murat Bakan, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Polisin promosyonuna çöken EGM’den ses yok. Üç maymun hikayesinde olduğu gibi görmedim, işitmedim, konuşmuyorum noktasındalar ancak Türkiye polisin sesine ses oluyor. Bu anlaşma ya iptal edilecek ya da iptal edilecek” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.