İlker Kaleli “Öğretmen” ile ekrana geri dönüyor!

Fox TV’nin iddialı dizisi Öğretmen’den ilk fragman yayınlandı. Başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin yeni dizisi Öğretmen, çarpıcı fragmanıyla dikkat çekti.

Fox TV’nin Medyapım&MF Yapım imzalı yeni dizisi Öğretmen’in ilk tanıtım fragmanı dün akşam yayınlandı. İlker Kaleli‘nin idealist bir lise öğretmeni olan Akif’i canlandırdığı dizi yakında ekran yolculuğuna başlayacak.

Kadrosunda ayrıca; Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol gibi oyuncuların bulunduğu dizi, öğrencilerine bir hayat dersi vermek isteyen Akif Öğretmen ve öğrencilerinin hem okul maceralarını hem de onların hayat hikayelerini anlatacak.

Dizide; Akif Öğretmen öğrencilerine ve topluma günümüzde kaybedilen bir değer olan erdemi yeniden aşılamaya çalışacak ve bunun için stratejik bir plan yapacak. Öğretmen, bu önde gelişen olayları konu alıyor.

Akif Öğretmen’e hayat verecek İlker Kaleli‘nin fragmanda öğrencilerine “Yalvarıyorum size lütfen değişin” diye öğrencilerine seslendiği sahne de beğeni topladı.

https://www.youtube.com/watch?v=q0F-UiJooUg&feature=emb_title

Çekimleri de İstanbul’da devam eden dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli; yeni projesi ve rolü hakkında da şunları söyledi:

“Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesin duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren garip öğretmen, bir deli düzen ve arasında yalpalayıp duran kör hayatlar… Gördüğüm en güzel ‘insan olma’ derslerinden…”

Dizinin diğer başrol oyuncusu Ceren Moray ise; “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı en derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen’i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.