gazetemag tv

İlker Kaleli: Bazılarını ruhundan tanırsın

İlk kez bir markayla bir araya gelen İlker Kaleli’nin, Mavi’nin yeni premium jean serisi Black’i sunacağı reklam kampanyası merakla bekleniyor.

Başarılı kariyeri ve kendine özgü duruşuyla dikkat çeken İlker Kaleli Mavi işbirliğiyle ilgili duygularını şöyle dile getirdi;

“Bazılarını ruhundan tanırsın ya, biraz öyle oldu buluşmamız. Çok yakın hikayelerimiz, benzer hayallerimiz, zorluklarımız ve sadece inandıklarımızla yürüyebilmemiz.

Dünya sahnesinde bir Türk olarak yarattığı başarısıyla gurur duyardım hep. Böyle şeyler ancak tutkuyla ve çok çalışmakla olur.

İnandığının peşinden gidip, ezberlere aldırmadan, riskli yollara, yeni olana cesaret edebilen,

İçinde saklı cesur ruhuyla, kaliteli ve rahat duruşuyla hayata cevap verenlerden benim için…

Başka söze gerek yok. İnanç, derinlik ve duruş.

Mavi Black.”

gazetemag.com-ilker kaleli1

gazetemag.com-ilker-kaleli

Mavi yetkilileri ise bu buluşmayla ilgili olarak;

“İlker Kaleli’nin kendine has stilini yansıtan Mavi Black; koyu indigo tonları, premium görünüşü ve detaylarıyla karizmatik şehirli erkeğin vazgeçilmez jean’i olacak. Teknolojik kumaşı ve mükemmel fit’iyle bir jean’den daha fazlasını sunan Mavi Black’i, İlker’in günlük hayatta giydiklerini kişiselleştirmesinden ilham alarak stilize ettik. Önümüzdeki dönemde başlayacak reklam kampanyası için çok heyecanlıyız” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.