gazetemag tv

‘İlk ve Son’ dan ilk fragman yayınlandı

Herkesin kalbine dokunacak sahici ve sarsıcı bir aşk serüveni.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yeni özel yapım dizisi ‘İlk ve Son’u üyeleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘İlk ve Son’ dan ilk fragman yayınlandı.

İLK VE SON ‘UN FRAGMANI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan tanıtımıyla büyük beğeni toplayan ve merak uyandıran İlk Ve Son’un , fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu. Fragmandaki çarpıcı sahneler iddialı dizinin sarsıcılığına ve gerçek bir aşk hikayesi olduğuna dair güçlü bir izlenim yaratıyor.

TUTKULU BİR AŞKTAN SARSICI BİR SONA

İlk ve Son’un, tutkulu başlayan ve bir o kadar sarsıcı sonlanan hikayesinden kesitler gördüğümüz fragmandaki çarpıcı sahnelere, Türk müziğinin unutulmaz şarkılarından olan Yıldız Tilbe’nin “Vazgeçtim” i eşlik ediyor. Çok yakında izleyicileri ile buluşacak olan İlk ve Son için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

İZLEYEN HERKESİ DERİNDEN ETKİLEYECEK BİR FRAGMAN

Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku dolu hikayesi izleyiciyle buluşturacak olan dizi; 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşanmalarına uzanan, bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkânsız aşk hikayelerinin, başlangıç ve sonuç ilişkisini eş zamanlı izleyicisine aktaracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.