İlk kez konuştu… Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy barıştı mı?

Geçtiğimiz ay sevgilisi Kerem Bürsin’den ayrılan ve adı eski aşkı Çağatay Ulusoy ile anılan oyuncu Serenay Sarıkaya, barışma iddialarına ilk kez cevap verdi.

Bir mekan çıkışı görüntülenen Serenay Sarıkaya, gazetecilerin sorularını cevapladı. 2015’te aşk yaşadığı daha sonra ayrıldığı Çağatay Ulusoy’la yeniden görüşmeye başladığı haberleri ile gündem olan güzel oyuncu, aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

“ALİCE’DEN ÇOK MEMNUNUM”

Sarıkaya, “Alice’den şu anda çok memnunum, çok da eğlenerek yapıyoruz umarım bir kaç sene daha yaparız” dedi.

“UYDURMA HABERLER”

Muhabirlerin, “Çağatay Ulusoy’la tekrar barıştığınız ve görüştüğünüz söyleniyor” sorusuna “Yok öyle bir şey onlar tamamen magazinin uydurmaları. Daha önce de buna benzer çok haberler çıkmıştı. Photoshop olduğunu söylüyor benim bilgim dahilinde değil zaten” cevabını verdi.

KAÇAMAK CEVAP VERDİ

“Şu anda arasa sizi konuşmak istese konuşur musunuz?” sorusuna ise Serenay Sarıkaya, kaçamak cevap vererek gazetecilerden uzaklaştı.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya arasında neler oluyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.