gazetemag tv

İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek devam ediyor!

Eski Garaj Organizasyon tarafından İstanbul’da en son 13. sü düzenlenen İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek devam ediyor.

‘Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol’ mottosunu odak noktasına alan Festival, çağımızın tüketim dünyasında, gereksiz tüketimin önüne geçip, var olanın yeniden değerlendirilmesine ortam yaratarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Symbol İkinci El Festivali 05 -08 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’nde

Yaz başında Kocaeli’nde ilki düzenlenen İkinci El Festivali, gördüğü yoğun ilgi üzerine, 05 -08 Eylül tarihleri arasında Kocaeli Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin ev sahipliğinde AVM’nin teras katında gerçekleşecek. Girişlerin ücretsiz olduğu Symbol İkinci El Festivali, aralarında ikinci el satıcıları, tasarımcılar ve antikacıların bulunduğu 100’ün üzerinde satış standı ile meraklılarıyla buluşacak.

Podyumpark İkinci El ve Tasarım Ürünler Festivali 12-15 Eylül tarihleri arasında Bursa’da

Bursa Podyumpark Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde 12-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Podyumpark İkinci El ve Tasarım Ürünler Festivali hesaplı alışveriş yapmak ve gün boyu keyifli zaman geçirmek isteyen ziyaretçileriyle buluşacak. Girişlerin ücretsiz olduğu İkinci El Festivali, Best FM radyo sponsorluğunda düzenlenecek.

Kilyos İkinci El Festivali 21-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Kilyos Yeşilçiftlik Restaurant’ta

Her organizasyonu bir öncekinden daha büyük bir katılımla gerçekleşen Kilyos İkinci El Festivali İstanbul’da 14. cü defa Kilyos Yeşilçiftlik Restaurant’ta gerçekleşecek. Ormanla çevrili alanda düzenlenecek Festivalde ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalarken, ailesiyle birlikte doğayla iç içe keyifli iki gün geçirecek. 21-22 Eylül tarihleri arasında Antika, ikinci el ve tasarımcıların ürünleri dahil 250 standın katılımıyla düzenlenecek ve sürpriz aktivitelerle renklenecek Festival’de gerçekleştirecek müzik yayınları, ziyaretçilerin alışverişlerine eşlik ederek eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak. Girişlerin ücretsiz olduğu İkinci El Festivali, Best FM radyo sponsorluğunda düzenlenecek.

Symbol İkinci El Festivali
Yer : Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ovacık Mah. D 100 Karayolu No:34, Başiskele/Kocaeli
Tarih : 05-08 Eylül 2019

Podyumpark İkinci El ve Tasarım Ürünler Festivali
Yer : Podyumpark Yaşam ve Eğlence Merkezi/ Bursa
Tarih : 12-15 Eylül 2019

Kilyos İkinci El Festivali
Yer : Kilyos Yeşilçiftlik Restoran Uskumruköy Mh, Kilyos Cd No:30 Sarıyer/İstanbul
Tarih : 21-22 Eylül 2019

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler