İddialı sözler… Muazzez Ersoy: Lady Gaga beni taklit ediyor!

Muazzez Ersoy, sosyal medyadaki fotoğraflarının dünyaca ünlü yıldız Lady Gaga’ya benzetilmesine tepki gösterdi. Ersoy, Gaga’nın güzel olmadığını ve ünlü yıldızın aslında kendisini taklit ettiğini söyledi.

Sanatçı Muazzez Ersoy, dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın kendisini taklit ettiğini iddia etti.

30 METRE KUMAŞ HARCANDI

Gülşah Saraçoğlu imzalı, maliyeti 60 bin TL’yi bulan iki kostüm giydi. Beyaz elbise Swarovski taşlarla elde işlenmişti. Kırmızı tuvalet için de 30 metre Valentino kumaş kullanıldı.

“O ÇİRKİN”

Muazzez Ersoy muhabirlerin ”Instagram’daki fotoşoplu fotoğraflarınız Lady Gaga’ya benzetildi. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna iddialı bir cevap verdi: ”Esas Lady Gaga beni takip ve taklit ediyor. Tarzımı Instagram’dan görmüş olmalı. Ayrıca ben ondan daha güzelim. O çirkin. Tarzı tuhaf.”

KORKUDAN KULİSE KAÇTI

Dünyaca ünlü şarkıcı-oyuncu Lady Gaga farklı tarzıyla da dikkat çekiyor. Muazzez Ersoy 2 aydır hazırlandığı, 2.5 saat süren konserinde 23 şarkı seslendirdi. Bir ara sahneye fırlayan köpeği ‘Şanslı’ alkış tufanı kopunca korkup kulise kaçtı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.