İddialar doğru çıktı… Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor!

Uzun zamandır boşanacakları iddia edilen Seren Serengil ile Yaşar İpek çiftinden kötü haber geldi. Serengil, bayram öncesi İpek’e boşanma davası açtığını Instagram hesabından duyurdu.

Geçtiğimiz sene Mayıs ayında Yaşar İpek ile dünyaevine giren sunucu Seren Serengil, çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisi görüyordu. Çabaları sonucunda hamile olan ve bebek haberini sosyal medya hesabından takipçilerine duyuran Serengil’in son günlerde yaptığı paylaşımlardan dolayı İpek ile arasının bozuk olduğu iddia ediliyordu.

İddiaların ardından ünlü sunucu, eşiyle birlikte olan tüm fotoğrafları sildi. İkili birbirini takipten çıkardı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Uzun zamandır boşanacakları iddia edilen Serengil ile İpek çiftinden kötü haber geldi. Seren Serengil, bayram öncesi boşanma davası açtığını Instagram hesabından duyurdu.

“Çok zor oldu bu kararı vermek. Hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında. Benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık. Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar’la ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben Yaşar’la beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var ‘valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim’ diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim; bana o sayfanın Gülben Ergen’in fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki Gülben Ergen’in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış düşmanlık oradan bana!

Sonra Yaşar benim hayatıma girdi. Ben hapse atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa ağbinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da Yaşar’ın annesi ‘Allah sizi şeytanlardan korusun’ yazıyor o şeytan da benim… Bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti.

HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRDIM

Benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler uzun bir süre Yaşar konuşmadı. Ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız; şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum yine aynı çabalar gösteriliyor. Ben bugün tedbir kararı aldırdım. Çünkü Yaşar Yaşar değil; saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım; kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun.”

Hamile olan Seren Serengil Yaşar İpek’ten ayrıldı mı?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.