İçerde’de Sarp yolun sonuna mı geliyor?

Organize Şube’nin mafya içindeki muhbiri olan Sarp yolun sonuna mı geliyor?

Ekranların fenomen dizisi İçerde’de bu akşam; Sarp’ın, Celal’in ekibine katıldıktan sonra Yusuf Müdür’ün her adımlarından haberdar olması Mestan’ın şüphelerini çekecek. Celal Baba’nın da emriyle takibe alınan Sarp dönüşü olmayan bir yola girecek.

İçerde izleyicilerini bu hafta soluk soluğa izleyecekleri yeni bir bölüm bekliyor. Bu hafta Celal’in kendisini izlettiğinden habersiz olan Sarp, adeta uçurumun kenarına gelecek. İyice köşeye sıkışan Sarp ve Mestan’ın dövüş sahneleri yeni bölümün unutulmaz anları arasına girecek. Merakla beklenen bölümde acaba Sarp oyun dışı mı kalacak?

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın, senaristliğini Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun üstlendiği İÇERDE 7 Kasım Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.