İçerde’de intikam vakti

Ay Yapım imzalı İçerde’de bu hafta Celal Baba ve Sarp intikam için bir araya geliyor.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi İçerde’de bu hafta, Celal’i öldürerek yerine geçmek isteyen Alyanak lakaplı Hasan için düğmeye basılacak.

Ercan Kesal’ın (Köstenceli) konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin yeni bölümünde Sarp sayesinde ölümden kurtulan Celal yeni planını devreye sokacak. Olaylardan geç haberi olan ve oyun dışı kaldığını düşünen Mert ise plana dahil olmak isteyecek.

Bölümde; Sarp, Alyanak’ın, Celal’in düşmanı Köstenceli ile işbirliği yaptığını öğrenecek. Celal’in öldüğünü sanan Alyanak, adamlarını toplayarak yerine geçtiğini ilan edecek. Celal’le birlikte başlattıkları oyunu sürdüren Sarp, Alyanak ile yüzleşecek. Celal Baba’nın yerine geçecek olan Sarp genç mafya babasını oynamak durumunda kalacak.

Soluk soluğa izlenecek bölümde Sarp ve Celal’in, Alyanak ve Köstenceli ile gerçekleşecek büyük çekişmesinde acaba hayatta kalan kim olacak?

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın, senaristliğini Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun üstlendiği İÇERDE çok konuşulacak yeni bölümüyle 21 Kasım Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.