“İçerde” Türkiye’den sonra dünyada da fenomen olmaya hazırlanıyor

Ay Yapım imzalı “İçerde” Türkiye’den sonra dünyada da fenomen olmaya hazırlanıyor. Ekranların reyting rekortmeni dizisi çok yakında birbirinden çok farklı coğrafyalarda da izleyicisiyle buluşacak.

Her pazartesi milyonları ekran başına toplayan İçerde dizisinin yayın hakları için son olarak Şili, Gürcistan, Yunanistan, Hindistan, Romanya, İran, Irak ve Arnavutluk ile anlaşma sağlandı. İçerde dizisinin dağıtımcısı Eccho Rights, dizinin yayın haklarını almak isteyen yaklaşık 20 ülkeyle de görüşmelere devam ettiklerini belirtiyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
SARP, CELAL’İN SINAVINI GEÇEBİLECEK Mİ?

Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Celal, Sarp’ı tehlikeli bir sınavdan geçirecek. Soluk soluğa izlenecek bölümde Celal’in şüphelerini çeken Sarp testten geçirilecek. Sarp’ın yolu, karanlık dünyada sözü geçen bir kumarhane işletmecisi olan Handan’la kesişecek.

Konuk oyuncu olarak dizinin kadrosuna dahil olan sevilen oyuncu Tuba Ünsal, gizemli bir karakter olan Handan’a hayat verecek.

Hem reyting hem de sosyal medya sıralamasında yayınlandığı günün değişmez birincisi ‘İçerde’’nin sürprizlerle dolu yeni bölümü 20 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU