gazetemag tv

İçerde, finale mi koşuyor

Her adımıyla Umut’a yaklaşan Sarp, bu sefer onu kanlı canlı görüyor.

Pazartesi akşamı yayınlanan İçerde 12. bölümünün ardından yeni bölüme dair paylaşılan ‘sneak peek’ ile ilk detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz bölümde ailesinin yaşadığını öğrenen Mert’e eş zamanlı olarak, Sarp da kardeşi Umut’a git gide yaklaşıyor. Yeni bölümde kardeşi Umut ile rüyası veya bilinçaltında görüştüğü düşünülen Sarp’ın bu görüntüsü, gelecek bölümde yaşanacaklar konusunda bir ipucu niteliğinde. Sarp, Mert’in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

DİZİ FİNALE Mİ KOŞUYOR?

Yeni bölümün fragmanı henüz yayınlanmasa da, paylaşılan bu görüntü olacaklar konusunda fikir veriyor. Umut’un ‘hayali’ görüntüsü, Sarp’a ‘Benden vazgeçme’ diyerek yürekleri dağlıyor. Bir önceki bölüm “Kimim ben” sorusunu kendisine soran Mert, artık ailesinin peşine düşecek. Sarp ve Mert’in yakın zamanda birbirlerini bulması olası gözüküyor.

Aslen uyarlama olan dizinin sadece 1 sezon olacağı söylentiler arasında. Bu yüzden dizi yakın zamanda finale doğru hızla ilerleyeceği düşünülüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.