İbrahim Tatlıses’in konser maratonu hız kesmeden devam ediyor

Konser maratonuna hız kesmeden devam eden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, önceki akşam Ankara Günay Restaurant’da sahne aldı.

Günler öncesinden rezervasyonları dolan konserde Tatlıses, müzikseverlere en sevilen şarkılarını seslendirdi. Müziğin imparatoru, özenle hazırladığı repertuvarı ve güçlü sesiyle hayranlarını müziğe, türküye, eğlenceye doyurdu. İbrahim Tatlıses’in ünlü sanatçı Ömer Faruk Bostan’ı sahneye davet etmesiyle coşku arttı.

blank

Sahneden alkışlarla ayrılan İbrahim Tatlıses, hayranlarının tezahüratlarına sessiz kalamadı. Yoğun ilgi üzerine bis yaprak tekrar sahneye çıkan imparator, sevilen 3 parçasını müzikseverler için seslendirdi. 3,5 saat süren canlı performansıyla Ankara Günay Sahnesi’ni yerinden oynatan imparator, hayranlarına unutulmayacak bir gece yaşattı.
Yoğun talep üzerine İbrahim Tatlıses, 20 Ocak’ta İstanbul Günay’da sahne alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.