gazetemag tv

İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda adından söz ettiriyor

İbrahim Tatlıses bir hayranının gönderisini Instagram sayfasından paylaştı. Geride bıraktığımız haftalarda yeni bir evlilik yapacağı yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda adından söz ettiriyor.

HAYRANININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Özellikle cuma günleri maneviyatı yüksek paylaşımlar yapmaya özen gösteren İbrahim Tatlıses bu defa bir hayranının gönderdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşmayı tercih etti. İşte İbrahim Tatlıses’in o paylaşımı: “Bu fotoğrafı, bana Kabe’den bir hayranım göndermiş. Sizlerle paylaşmak istedim. Bu vesileyle mübarek cumanızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Bir dileğim daha var; Yüce Yaradan bana Kabe’nin duvarlarına el sürmeyi nasip etsin inşallah… Amin.”

tatlises

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.