İbrahim Tatlıses: Ne botoks, ne saç ektirme… Hepsi uydurma

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, daha genç ve diri gözükmek için estetik yaptırdığı iddialarına cevap verdi. Tatlıses, “Ne botoks, ne saç ektirme… Hepsi uydurma” dedi.

Star TV’de program yapan İbrahim Tatlıses’in yeni imajı dikkat çekmişti. 8 haftalık bir programa başladığı iddia edilen ünlü türkücü, “Merak etmeyin. İbo, sizin İbo’nuz. Değişmez..” diyerek hakkındaki estetik iddialarını yalandı.

‘İbo Show’un bu akşam ekrana gelecek 14’ncü bölümünde, sunucu İbrahim Tatlıses’in yeni imajı çok konuşuldu. Programın yeni bölüm tanıtımında Tatlıses’in saçlarındaki değişim sosyal medyada gündem oldu.

DEĞİŞİMİ ÇOK KONUŞULDU

Tatlıses’in değişim için 100 bin lira harcama yaptığı da öne sürülmüş ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmuştu.

69 yaşındaki ünlü türkücü, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

blank

“NE BOTOKS, NE SAÇ EKTİRME…”

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Tatlıses, boyanın saçında fazla kalması sonucu bu şekilde bir değişim yaşadığını ifade etti.

“Ne botoks, ne saç ektirme… Hepsi uydurma” diyen sanatçı, “Ben şimdiye kadar ne isem, yine oyum. Merak etmeyin. İbo, sizin İbo’nuz. Değişmez… Saçımın renginin koyu görünmesi; boyanın fazla saçımda kalması sonucudur” şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses, saçlarındaki değişimle dikkat çekti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.