İbrahim Tatlıses “Kadınlar Matinesi” ile hayranlarını coşturdu

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında İmparator İbrahim Tatlıses “Kadınlar Matinesi” konseptiyle kadın hayranlarını ağırladı.

İmparator’un sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda yayınlanan kısa vtr’sinin ardından binlerce kadın hayranı İbrahim Tatlıses’i ayakta karşıladı. Usta sanatçı, konserini unutulmaz eseri “Yalan” ile başlatırken gece boyunca İmparator klasikleri hep bir ağızdan söylendi. Binlerce kişinin coşkusuna karşılık İmparator orkestraya enstrümanlarını bıraktırdı ve kadın hayranlarını alkışlattı.

blank

Geçtiğimiz yıl uzun bir aradan sonra ilk kez sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava’da bu defa “Kadınlar Matinesi” ile buluşmanın heyecanını yaşayan İbrahim Tatlıses, “Çarşamba kadınlar matinesine hoş geldiniz.” diyerek eski günleri yâd etti. “Bütün kadınlar baş tacımdır. Benim baş tacım da oradadır” diyerek sözlerine devam eden Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna’yı da selamlamayı ihmal etmedi. İmparatoru bu özel gecede Derya Tuna ile birlikte gelini Yasemin Tatlıses de yalnız bırakmadı.

blank

İMPARATOR KADINLAR MATİNESİ İLE HASRETİ DİNDİRDİ

İmparator İbrahim Tatlıses, eski gazino günlerinin vazgeçilmezi “Kadınlar Matinesi” konseptiyle nostalji tadında bir geceye imza attı. Binlerce kadın hayranını karşısında gören Tatlıses’in, “Yani benim aklımın ucundan geçmezdi Allah bana bir ömür daha verecek, insanlarla birlikte şarkı söyleyeceğim” sözlerine sevenleri “İbo İbo” tezahüratlarıyla karşılık verdi. İmparator 35 kişilik dev orkestrası ve üç saate yakın kaldığı sahnesinde binlerce kadın hayranını bol bol oynattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.