İbrahim Tatlıses: Bende para bitmez sadece azalır

Bugün Duymayan Kalmasın programına İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses konuk oldu. Yeni şarkısını sevenleriyle paylaşan İdo Tatlıses’e babası İbrahim Tatlıses’ten destek geldi. Programa telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses, oğlu İdo ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

İşte İbrahim Tatlıses’in açıklamalarından satırbaşları…

* İdo’nun yeni şarkısı süper, İdo’nun yaptığı her şey güzel. Bu zamana kadar hiç yanlış bir şey yapmadı.

– Yeni albüm çalışmamam var ama benim bir takım işlerim de var. O işleri halledeyim, benim moralim yerine gelsin sonra çıkacak. Ben de çok özledim şarkı söylemeyi.

– İbo Show için 13 milyon TL teklif ettiler ama kabul etmedim. İleride daha büyük paralar da kazanırız problem değil. İleride bir gün İbo Show’u tekrar yapacağım eğer yapmazsam gözüm açık giderim.

– İbo Show’u nasıl yaparım İbo, İdo ve Dilo Show olarak yaparım.Teklifi şu an için kabul etmedim, para sorun değil. Bende para bitmez sadece azalır.

– Ailede bir tek ben ve İdo güzel şarkı söylüyor, Dilan da söylüyor ama onun tarzı değişik.

– Yatırımlarımı turizme yapıyorum, bir de çiftlik kurmayı düşünüyorum.

– Evlilik planım yok bundan sonra da zannetmiyorum.

– Arda Turan’ı destekliyorum. Ne yazıldı ne çizildi bilmiyorum ama Arda’nın kendisini korumasını destekliyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.