İbrahim Kutluay velayet davası mı açıyor?

İbrahim Kutluay; eski eşi Demet Şener’in Cenk Küpeli ile evliliği sorulunca bu kez muhabirlere cevap verdi.

Kanal D’de ekrana gelen “2. Sayfa” programının haberine göre Kutluay, “Beni ilgilendiren bir durum yok ortada. Çocuklarımı bu işin içinden çıkartın. Rica ederek söylüyorum; çocuklarımı bu işlerden uzak tutun. Demet Hanımın ne yaptığıyla ilglienmiyorum. Herkes kendi hayatını yaşıyor. Kimsenin işine karışmam. Kendi hayatımı yaşarım. Başkasıyla ilgili soruların muhatabı ben değilim. Önceliğim çocuklarımdır. Ben onlarla vakit geçirdiğimde onları mutlu etmeye çalışıyorum benimle olduğu zaman mutlular. Anneleriyle de vakit geçirecekler tabi. Beni ve çocukları bu işlerden uzak tutun” şeklinde konuştu.

Programda dile getirilen iddialara göre İbrahim Kutluay yakın bir dostunun “Eski eşine mutluluk dilemeyecek misin?” sorusuna “Ne dileyeceğim ya banane” yanıtını verirken evliliğe bir süre verdiği; Cenk Küpeli’nin çocuklarıyla anlaşıp anlaşmayacağına bakıp velayet davası açacağı söyleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.