İbrahim Kutluay, iddialara yanıt verdi!

İbrahim Kutluay, eski eşi Demet Şener’in Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmasının ardından Küpeli’nin babasını aradığı iddialarına yanıt verdi.

Eski eşi Demet Şener’in Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmasının ardından Küpeli’nin babasını aradığı ve “Ben yandım, oğlunuz yanmasın” dediği konuşulan İbrahim Kutluay, iddialara yanıt verdi:

“Ben kimseyi aramadım, konuşmadım. İstediği gibi yaşayabilir.”

İbrahim Kutluay, Akmerkez’de karşılaştığı habercilerin nikah sonrası telefon görüşmesi iddiasıyla ilgili sorularına şu yanıtı verdi:

“Ne ben kimseyle konuştum, ne de kimse beni aradı. Biz artık ayrılmışız, Demet Hanım istediği gibi yaşayabilir, mutluluğu ya da mutsuzluğu beni ilgilendirmez. Birbirimize karışmayız. Sadece çocuklarımı olabildiğince bu işin dışında tutmaya çalışıyorum.”

blank

BİZİ BU İŞİN DIŞINDA TUTUN

Kutluay, kızı İrem ve oğlu Ömer’in de bulunduğu nikah fotoğrafının basına yansıması hakkında ise şunları söyledi:

“Her şeyden önemlisi çocuklarımın sağlıklı olması. Başka hiçbir şey beni ilgilendirmiyor. Beni ve çocuklarımı bu konuların dışında tutun lütfen. Sonuçta ben çocuklarımla gayet güzel zaman geçiriyorum, onun dışında başka hiçbir şeye karışmıyorum.”

AİLESİ KATILMADI

Cenk Küpeli ve Demet Şener geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturmuştu. Aile arasında gerçekleşen bir törenle dünyaevine giren çift hakkında çok konuşulan bir iddia ortaya atılmıştı.

İddiaya göre Cenk Küpeli’nin ailesi oğullarının Demet Şener’le evlenmesini istemedi. Ancak Küpeli, Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programına bağlanarak, nikah gününü ailesine geç haber verdikleri için katılamadıklarını belirtmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.