Hüsnü Şenlendirici Konserinin Tüm Geliri SMA Hastası Kaan Efenin Tedavisine Bağışlanacak

İzmir’in bebeği SMA Tip 1 hastası Kaan Efe bebeğin kampanyasına destek olmak adına Kınık Belediyesi ve gönüllüler tarafından “Kaan Efe Bebeğe Hüsnü Şenlendirici destek konseri” gerçekleştirilecek.

Şanal çiftinin bebeği Kaan Efe’ye SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmasının ardından başlatılan, Valilik onaylı “Kaan Efe’ye nefes ol” kampanyası kapsamında İzmir halkı seferber oldu. SMA tedavisinde kullanılan ZolgenSma ilacına Kaan Efe Şanal’ın ulaşabilmesi adına 2 Şubat 2022 tarihinde başlatılan valilik izinli kampanya bebeğin gönüllülerinin desteği ile yüzde 45’e ulaşıldı.

“Kaan Efe Bebek Yaşamak için Destek Bekliyor”

Şanal çifti, Bebekleri Kaan Efe’nin Yaşaması için herkesi birlik olmaya davet ederek,

“ Tüm operatörlerden “KAAN EFE” yazıp 6201’e göndererek, İnstagram üzerinden kaanefeyenefesol sayfasını takip ederek ve bağış için düzenlenen canlı yayınlara da katılarak yavrumuza destek olabilirsiniz. Valilik izniyle başlatılan bu kampanyada Kaan Efe için birlikte el ele vererek başaracağız. Sen varsan, umut var.” dedi.

“Hüsnü Şenlendirici Kaan Efeye Nefes Olacak”

Kampanya kapsamında Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici Kaan Efe bebeğe nefes olacak. Soma Ramada otelde 29 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek Kaan Efeye Nefes ol konserinin Bilet satışından elde edilecek gelir Kaan Efe bebeğin kampanyasına bağışlanacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.